خرید باکس لوازم آرایش شیشه ای در شهر تبریز با قیمت 55000 هزار تومان

شنبه, 2 دسامبر , 2017

خرید باکس لوازم آرایش شیشه ای در تبریز

اگر اهل تبریز هستید میتوانید این باکس لوازم آرایش را در شهر تبریز با قیمت ویژه 55000 هزار تومان سفارش دهید و درب منزل خودتون پولشو پرداخت نمایید باکس لوازم آرایش که تا به امروز چندین بار موجودی این محصول تمام شده و دوباره شارز شده یکی از پرفروش ترین محصولات لوازم آرایش می باشد که در کمتر جایی میشه از این باکس های شیشه ای لوازم آرایش پیدا کرد و ما در فروشگاه مون بنا به درخواست مشتری ها این باکس لوازم آرایش را تهیه کردیم.

  خرید باکس لوازم آرایش شیشه ای در تبریز

قیمت باکس لوازم آرایش در شهر تبریز

قیمت این باکس لوازم آرایش در شهر تبریز با دیگر شهرهای ایران هیچ فرقی نمی کند و شما در هر یک از شهرهای تبریز که باشید مثلا بناب, آذرشهر, ایلخچی, مراغه, سهند و ... میتوانید این باکس لوازم آرایش را با قیمت ویژه 55000 هزار تومان سفارش دهید و درب منزل خودتون تحویل بگیرید البته پول پست هم بر روی این قیمت افزونه میشه و که پول پست بر عهده مشتری می باشد و درب منزل پرداخت خواهید کرد. برای خرید باکس لوزم آرایش در 22 خرداد مطلب دیگری در مورد این محصول می باشد.

خرید باکس لوازم آرایش شیشه ای در شهر تبریز با قیمت 55000 هزار تومان

خرید باکس لوازم آرایش شیشه ای در شهر تبریز

خرید باکس لوازم آرایش شیشه ای در شهر تبریز با قیمت 55000 هزار تومان

 

خرید آنلاین و اینترنتی باکس لوازم آرایش

همان طور که میدانید از باکس ها در کمتر مغازه ای پیدا می شود و این باکس یکی از ضروری ترین وسایل برای میز آرایش هر خانمی می باشد شما میتوانید این باکس لوازم آرایشی را در برخی از مغازه های بزرگ شهر خود پیدا کنید اما مطمئن باشید قیمتش کمتر از این نخواهد بود شما الکی خود را به زحمت خواهید انداخت در حالی که همین الان میتوانید با چند کلیک و تکمیل فرم خرید باکس لوازم آرایش پرفروش را از فروشگاه ما تهیه کنید و درب منزل خودتون وجهشو پرداخت نمایید.

قیمت : 55000 تومان | پرداخت درب منزل | 10 درصد تخفیف پرداخت آنلاین

خرید

برچسب ها :

دیدگاه مشتریان

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *